Leczenie chorób wewnętrznych u zwierząt

Choroby wewnętrzne

Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem chorób wewnętrznych zwierząt. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i narzędzi weterynaryjnych, identyfikujemy problemy zdrowotne zwierząt oraz proponujemy skuteczne metody leczenia. Przeprowadzamy również badania profilaktyczne, które pozwalają na wczesne wykrycie potencjalnych zagrożeń dla zdrowia zwierząt.

Diagnozujemy i leczymy:

  • Schorzenia układu oddechowego
  • Choroby układu płciowego
  • Schorzenia układu moczowego
  • Choroby przewodu pokarmowego
  • Choroby dermatologiczne oraz zakaźne

Często zadawane
pytania

Opieka nad zwierzętami oraz ich leczenie to skomplikowany temat. Przeczytaj najczęściej zadawane pytania, aby dowiedzieć się więcej. Jeśli masz wątpliwości – zadzwoń do nas.

Jakie są typowe objawy chorób wewnętrznych u zwierząt, kiedy zgłosić się do Przychodni?

Większość zmian w zachowaniu zwierzęcia powinna być skonsultowana z lekarzem weterynarii np. osowiałość, brak apetytu i inne. Systematyczne badania często pozwalają zdiagnozować choroby przebiegające bez wyraźnych objawów, a tym samym zapobiec ich dalszemu rozwojowi. Uważnie obserwuj swoje zwierzę i jego zachowanie.

Czy zalecone badania mogę wykonać w waszej klinice?

Tak, zlecane przez nas badania można wykonać na miejscu, w naszej klinice.

Kontakt

Zastanawiasz się nad szczepieniem psa lub kota? Martwisz się o dietę swojego chomika lub koszatniczki? Jeśli masz pytania o zdrowie swojego pupila, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.