Leczenie zwierząt gospodarskich lubelskie

Zwierzęta gospodarskie

Troszczymy się i leczymy zwierzęta gospodarskie. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym diagnostykę, leczenie chorób, szczepienia, badania laboratoryjne oraz porady dotyczące zdrowia i żywienia zwierząt gospodarskich. Nasza Przychodnia jest odpowiednio wyposażona w niezbędny sprzęt i zapewnia profesjonalne podejście do każdego zwierzaka. Nasz zespół jest gotowy, by służyć pomocą i wspierać hodowców w utrzymaniu zdrowia i produkcyjności ich zwierząt gospodarskich.

Zwierzętom gospodarskim zapewniamy pomoc taką jak:

  • Diagnostyka ciąży i zaburzeń rozrodu – Wykonujemy badania na każdym etapie ciąży. Asystujemy przy porodzie naturalnym oraz w razie potrzeby wykonujemy cesarskie cięcie. U ciężarnych zwierząt gospodarskich przeprowadzamy również badanie USG. W przypadku zaburzeń rozrodu zwierząt gospodarskich wykonujemy wszelkie niezbędne badania i ustalamy przyczyny nieprawidłowości w rozmnażaniu.
  • Chirurgia – Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne zwierząt gospodarskich. Nasi wykwalifikowani lekarze wykonują operacje takie jak sterylizacje, kastracje czy usuwanie guzów. Dzięki zaawansowanym technikom i sprzętowi, zapewniamy bezpieczne i skuteczne leczenie.
  • Badanie morfologiczne i biochemiczne krwi – wykonujemy badania krwi zwierząt gospodarskich. Dzięki temu ustalamy pełny obraz zdrowia zwierzęcia oraz możemy rozpoznać wiele chorób już na etapie ich początkowego rozwoju.

Często zadawane
pytania

Opieka nad zwierzętami oraz ich leczenie to skomplikowany temat. Przeczytaj najczęściej zadawane pytania, aby dowiedzieć się więcej. Jeśli masz wątpliwości – zadzwoń do nas.

Czy wykonujecie USG u zwierząt gospodarskich?

Tak, u zwierząt gospodarskich wykonujemy badanie USG.

Czy jeśli będzie taka potrzeba, będzie można wykonać operację mojego zwierzęcia?

Tak, zabiegi chirurgiczne przeprowadzamy również u zwierząt gospodarskich. Nasza Przychodnia jest odpowiednio wyposażona w niezbędny sprzęt i zapewnia profesjonalne podejście do każdego zwierzaka.

Czy badacie zwierzęta gospodarskie, na przykład konie, również po porodzie?

Tak, przeprowadzamy badania poporodowe zwierząt gospodarskich. Zarówno opieka prenatalna, poród jak i badania po porodzie są dla nas równie ważne.

Kontakt

Zastanawiasz się nad szczepieniem psa lub kota? Martwisz się o dietę swojego chomika lub koszatniczki? Jeśli masz pytania o zdrowie swojego pupila, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.