Pielęgnacja i strzyżenie psów Lublin, Grooming Lublin

Pielęgnacja

Wykonujemy usługi pielęgnacyjne dla zwierząt, które pomagają utrzymać ich zdrowie i dobre samopoczucie. Pielęgnacja w naszym gabinecie to m.in. strzyżenie i trymowanie sierści, przycinanie pazurów czy czyszczenie uszu. Dzięki regularnym zabiegom pielęgnacyjnym, zwierzęta zachowują zdrową i lśniącą sierść, unikają problemów związanych z nadmiernym owłosieniem, a także zapobiegają chorobom skórnym i infekcjom. Dbamy o to, aby każde zwierzę otrzymało najlepszą opiekę pielęgnacyjną.

W naszej Przychodni wykonujemy dla psów i kotów:

  • Strzyżenie
  • Rozczesywanie/usuwanie kołtunów
  • Czyszczenie uszu
  • Obcinanie pazurów

Często zadawane
pytania

Opieka nad zwierzętami oraz ich leczenie to skomplikowany temat. Przeczytaj najczęściej zadawane pytania, aby dowiedzieć się więcej. Jeśli masz wątpliwości – zadzwoń do nas.

Czy wykonujecie trymowanie sierści?

Tak, trymujemy sierść zarówno psów jak i kotów.

Czy możliwy jest dojazd do klienta na terenie Lublina?

Tak, nasza groomerka dojeżdża do klientów w Lublinie.

Ile trwa całościowa pielęgnacja psa lub kota?

To zależy od wielkości zwierzęcia oraz od tego, jakich zabiegów będzie wymagać. Przed zabiegiem nasza specjalistka poinformuje Cię ile potrwają zabiegi pielęgnacyjne.

Kontakt

Zastanawiasz się nad szczepieniem psa lub kota? Martwisz się o dietę swojego chomika lub koszatniczki? Jeśli masz pytania o zdrowie swojego pupila, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.